2. Nacionalno gastro natjecanje “Amorova žlica”

Udruga nastavnika u djelatnosti ugostiteljskog obrazovanja (UNUO) drugu godinu za redom organizirala je nacionalno gastro natjecanje „Amorova žlica“ – za društvo jednakosti na kojem su sudjelovali i članovi Udruge “Maslačak” Križevci. Natjecanje je organizirano u gradovima diljem Hrvatske, a Maslačci su svoje kulinarske vještine pokazali u Novom Marofu, 12.9.2022. Ispred Udruge “Maslačak” na natjecanju su sudjelovali članovi Davorka Horvat, Dario Plavec i Valentino Pugar u pratnji voditeljice Ivane Vukalović. Davorka i Dario su pripremali slatku zlevanku, dok je Valentino pripremao slanu verziju. Sve su odradili odlično, bili smireni i samopouzdani. Nakon što su svi kandidati pripremili svoja jela, dali su intervju, slikali se sa organizatorima, a rezultati natjecanja saznati će se nakon što završe natjecanja u ostalim gradovima diljem Hrvatske. Ovim putem zahvaljujemo se Udruzi UNUO, gospođi Silviji i gospodinu Vedranu Habelu na pozivu za natjecanje, odlično gostoprimstvo, te pružanju mogućnosti osobama s invaliditetom da postanu samostalni i prihvaćeni u društvu te pokažu svoje vještine.

Možda vam se svidi