32. rođendan Udruge

Ne tako davne 1990. godine na današnji, 14. rujna osnovana je Udruga “Maslačak” Križevci. U 32 godine smo puno toga postigli. Bili smo i jesmo podrška našim redovnim i nominalnim članovima. Prepoznatljivi smo u zajednici u kojoj djelujemo, ali i šire. Javnost je sve više senzibilizirana za potrebe naših članova, ali i informirana o njihovim mogućnostima. Realizirali smo brojne projekte i programe, ali smo i partneri na brojnim projektima (nacionalnim i EU), adaptirali smo kuću koju smo dobili od Grada Križevaca na korištenje. Nabavili smo kombi vozilo, a trenutno dograđujemo prostor. Sve navedeno godinama radimo kako bi našim članovima, našim Maslačcima poboljšali život iznad 21. godine kada više za njih nema državne skrbi. Nastojimo ih u što većoj mjeri uključiti u društvu i pružiti im priliku u svim segmentima života. Bilo je uspona i padova, uspjeha i uspjeha, ali odlučno koračamo dalje unatoč preprekama koje nam se nađu na putu. Hvala svima na podršci, jer uz dobar vjetar u leđa lakše je ploviti naprijed.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Možda vam se svidi