Posjet učenika Osnovne škole “Ljudevita Modeca” Križevci u okviru Građanskog odgoja i obrazovanja

Današnje kišno vrijeme nije nam uspjelo pokvariti dan te smo ipak ostvarili svoj naum. Jako smo se razveselili dolasku dragih gostiju te odmah nakon ispijenih toplih napitaka bojice našiljili i za rad ih pripremili. Druženje smo započeli sa upoznavanjem 15 učenika i učenica 5. i 6. razreda OŠ “Ljudevita Modeca” Križevci iz grupe Građanskog odgoja i obrazovanja i nastavnicom Nikolinom Hrg. No, najprije su nam poklonili personaliziranu čestitku sa kratkim porukama pojedinog učenika. Kroz prilagođenu smo interaktivnu likovnu radionicu radeći u parovima uvježbavali komunikaciju i timski rad uvježbavali, neka nova poznanstva i prijatelje stekli, te cijeli susret zaokružili društvenim igrama uz taktove glazbe.

Možda vam se svidi