Druga godina provedbe trogodišnjeg programa

Na početku druge godine provedbe trogodišnjeg programa poludnevnog boravka aktivnosti iz područja hortikulture i kulinarstva na samom su vrhu naše ljestvice. Uprli smo sve mišiće, jake snage i odmjerili ih naspram lopata, grablji, štihača, tački i motike. Kako bi utonulu površinu vrta na željenu i potrebitu visinu uzdignuli, sadnice iz povišenih gredica presadili i od potopa ih spasili; dio smo zadatka proteklih dana svi zajedno odradili. No, nastavak slijedi. Bez hrane ni energije nema, zato se svakodnevno neko ukusno jednostavnije jelo sa našim Maslačcima priprema. Sve to za život pojedinca vrlo je važno. Stjecanjem osjećaja zajedništva i vrijednosti svatko se osjeća zadovoljnije i snažno. Program “Poludnevni boravak” financiran je sredstvima Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, Koprivničko-križevačke županije i Grada Križevaca.

Možda vam se svidi