Uspješno završila još jedna akcija sakupljanja plastičnih čepova

Udruga “Maslačak” Križevci je u suradnji sa Komunalnim poduzećem Križevci organizirala još jednu akciju sakupljanja plastičnih čepova u periodu od 15.01.2024. do 15.04.2024. U akciju su se i ovoga puta uključili brojni građani, dječji vrtići, škole i tvrtke na području grada Križevaca, ali i šire koji su i na taj način podržali rad udruge. Hvala svima! Akcija je za cilj imala osvještavanje i zaštitu okoliša, a zajedničkim snagama je prikupljeno 840 kilograma plastičnih čepova. Sredstva koja ćemo dobiti pokriti će dio troškova materijala za uređenje našeg dvorišta (treba nam još jedna vrtna kućica za alat i kosilice, moramo dovršiti stazu od kocaka oko dograđenog prostora i ispod nadstrešnice, trebati će betonirati neke dijelove…).

Čepovi su u petak, 19.04.2024. transportirani u tvrtku Drava International Osijek na recikliranje.

Možda vam se svidi