Održana izvještajna Skupština Udruge

U petak, 25. lipnja 2021. održali smo izvještajnu sjednicu Skupštine. Na Skupštini je prezentirano izvješće o radu u 2020. godini, financijsko izvješće, izvješće Nadzornog odbora kao i izvješće o provedbi Strateškog plana 2016.-2020. Predsjednica Udruge Tamara Premuš je naglasila važnije rezultate iz Strateškog plana – pokretanje poludnevnog boravka, odnosno pružanje socijalnih usluga i nabava kombi vozila. Nakon izvješća predložila je program rada Udruge, Kluba kao i prijedlog operativnog i financijskog plana za 2021. godinu. Izrađen je i novi Strateški plan za razdoblje 2021.-2025. god. koji je također predstavljen na Skupštini. Izvješća kao i svi prijedlozi programa su jednoglasno usvojeni. Usvojen je i novi Strateški plan koji ima nekoliko strateških ciljeva, a jedan je jačanje kapaciteta Udruge. Predsjednica Udruge je obavijestila članove Skupštine da se radi na dobivanju građevinske dozvole za proširenje prostora. Na kraju je zahvalila svima koji su sudjelovali u radu Udruge u prošloj, izazovnoj godini.

Možda vam se svidi