Posjet Udruzi u okviru EU projekta

U okviru EU projekta “Nauči me i uspjet ću!” u utorak, 13.7.2021. posjetili su nas prijatelji iz Udruge “Jaglac” Orahovica sa partnerima na projektu iz Udruge “Vretenac” Slatina te udruge iz Požege i Našica. U ugodnom razgovoru upoznali smo goste sa našim radom, razmijenili smo iskustva, a puno o našim aktivnostima su rekli i sami Maslačci. Prije zajedničke fotografije odigrana je i jedna partija Una. Studijsko putovanje u Križevce i ovaj posjet u kojem je sudjelovalo 14 stručnjaka koji rade s osobama s invaliditetom omogućen je kroz projekt “Nauči me i uspjet ću!” koji je odobren u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Možda vam se svidi