Susret udruga u Bjelovaru

“S nama druži se, zaigraj čovječe ne ljuti se!”🤗❤️🥳👍🎲
Naziv je jednog od programa Udruge OSIT Bjelovar, koji je financiran, jednokratno, sredstvima iz natječaja grada Bjelovara. Upravo pod tim nazivom, okupile su se 16. prosinca 2019. udruge “Mali princ” iz Đurđevca, “Maslačak” iz Križevaca, “Korak dalje” iz Daruvara, “Latice” iz Koprivnice i Bjelovar kao domaćini, te njihovi voditelje, ali i roditelji. Ovo natjecateljsko-zabavno druženje odvijalo se u prekrasnom ambijentu OPG Vinia, u Purićanima, obitelji Šapić.
Nakon okupljanja i osvježenja sokovima i kavicom, odmah smo zaigrali mali turnir u društvenoj igri “Čovječe ne ljuti se”. Pobjednici se nisu proglašavali, jer to nije niti važno, važno je da smo se družili, upoznali nove prijatelje, družili se sa starima i odlično zabavili. Nakon plesa svi smo se počastili finim ručkom, pitom od jabuka, raznim sokovima i kavicom.
Bilo je tu i raznih vrsta kolača, koje su ispekle mame, a možda i tate, članova udruge domaćina.
Što reći…
LJUBAV, PRIJATELJSTVO, UVAŽAVANJE, PRIHVAĆANJE RAZLIČITOSTI, SREĆA, VESELJE, ISKRENA RADOST i OTVORENO SRCE!❤️❤️❤️❤️