Susret udruga u Koprivnici

U Domu kulture u Starigradu, 14. prosinca 2019. održan je tradicionalni Božićni domijenak i druženje za prijateljske Udruge, članove, suradnike i roditelje u organizaciji Udruge “Latice” Koprivnica. Sve prisutne pozdravila je Nevenka Fuchs, predsjednica Udruge “Latice” i zaželjela sretne Božićne i novogodišnje blagdane. Željama su se pridružili Mišel Jakšić, gradonačelnik Koprivnice i Ratimir Ljubić, zamjenik župana Koprivničko – križevačke županije. Ovom prekrasnom predbožićnom domjenku i druženju pridružile su se prijateljske Udruge: OSIT Bjelovar, “Mali princ” – Đurđevac, “Srce” – Sveti Ivan Zelina, “Maslačak” – Križevci, “Ludbreško sunce” – Ludbreg i OSIT Međimurske županije. Za dobar štimung uz dobru svirku, pjesmu i veselje pobrinule su se Cure iz CEntra.

Možda vam se svidi