Predstavljanje programa “Aktivni u zajednici 2024”

Grad Križevci i Zaklada „Zamah“ organizirali su predstavljanje programa „AKTIVNI U ZAJEDNICI 2024“ koje se održalo u srijedu 28. veljače 2024. godine s početkom u 18:00 sati u dvorani Kina Križevci, Trg Franje Tuđmana 20. U okviru programske suradnje s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva, Zaklada
“Zamah” i u 2024. godini nastavlja provedbu programa „Aktivni u zajednici“. U razdoblju od 1.1.2024. do 31.12.2024. u 10 odabranih lokalnih zajednica s područja 5 županija, uključujući Koprivničko-
križevačku županiju. Zaklada “Zamah” već sedam godina uspješno surađuje s organizacijama civilnoga društva, školama, knjižnicama i institucijama koje su prepoznale potencijal programa. Na predstavljanju programa koje je vodio upravitelj Zaklade, gospodin Drago Vručinić sudjelovala je predsjednica Udruge Tamara Premuš.

Možda vam se svidi