Nova socijalna usluga “Odmor od skrbi”

U ponedjeljak, 26. lipnja 2023. godine Filipa Bašić, bacc. therap. occup. i Ivana Poslon Hrvoj, dipl. soc. rad. iz Centra za rehabilitaciju predstavile su novu socijalnu uslugu “Razvoj usluge Odmor od skrbi uz osnaživanje odraslih osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji”. Na predavanju su sudjelovali predstavnici udruga: Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Istre, Udruga za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama “Latice” Koprivnica, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji „Mali princ“ Đurđevac, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama “Jaglac” Orahovica, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Krapina, Udruga za pomoć osobama s teškoćama u razvoju “Neven” Đakovo”, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji „Maslačak“ Križevci, Udruga za podršku osobama s intelektualnim oštećenjima Grada Zagreba i “Srce” – Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Zelina. Preko platforme ZOOM prezentaciju su pratile predsjednica Udruge Tamara Premuš te voditeljica Danijela Bočkaj. Predavanje koje je bilo zanimljivo i vrlo korisno je održano u Udruzi “Vjeverica” Zagreb.

Možda vam se svidi