Dan otvorenih vrata

Dan otvorenih vrata smo organizirali u utorak, 20. lipnja u okviru projekta “Zajedno za bolje sutra” na kojem nam je partner Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci. Jedna od aktivnosti je bila priprema zdrave hrane pod budnim okom Mišela Doskočila. Učenici kuhari i Maslačci su se dobro snašli u našoj kuhinji i pripremili fine obroke i zdrave napitke za sve. Bilo je još aktivnosti tijekom Dana otvorenih vrata u okviru projekta “Zajedno za bolje sutra” kojem je jedan od ciljeva zdraviji način života. Jedna grupa Maslačaka se okušala u raznim sportskim igrama dok su drugi izrađivali piramidu prehrane. Roditelji i volonteri su ukrašavali torbe, a sve zajedno nas je posjetio i podržao pročelnik Sandro Novosel. Hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji i aktivnostima.

Možda vam se svidi