Dani otvorenih vrata Udruga

Udruga “Maslačak” Križevci se i ove godine uključuje u Dane otvorenih vrata Udruga. U petak, 02.06.2023. počinje 55. Križevačko veliko spravišče na kojem ćemo imati kućicu. Pozivamo sve posjetitelje Spravišča i sugrađane da u tri dana koliko traje ova tradicionalna manifestacija navrate do naše kućice, pogledaju naše rukotvorine i informiraju se o našem radu. Vidimo se! Jedanaesti po redu Dani otvorenih vrata udruga održavaju se od 01. do 03. lipnja 2023. godine u organizaciji Ureda za udruge Vlade RH, s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. To je prilika građanima za sudjelovanje u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te za upoznavanje s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama. Organiziranjem ove manifestacije Ured za udruge želi povećati vidljivost djelovanja udruga, posebno onih koje provode programe i projekte od interesa za opće dobro financirane iz javnih izvora, te poboljšati percepciju udruga u javnosti.

Možda vam se svidi