Završna konferencija projekta “Korakovci na usluzi”

U ponedjeljak, 21. studenoga 2022. u Društveno kulturnom centru Daruvar održana je završna konferencija povodom završetka dvogodišnjeg projekta „Korakovci na usluzi – socijalno uključivanje djece s teškoćama i njihovih obitelji u zajednicu osiguravanjem kvalitetnih socijalnih usluga“ financiranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Kroz ovaj dvogodišnji projekt vrijednosti 1.312.305,19 HRK osigurane su socijalne usluge za djecu s teškoćama u razvoju s područja Daruvara i okolice te pružena potrebna podrška njima i članovima njihove obitelji. Nositelj projekta je bila Udruga „Korak dalje“ Daruvar, a projektni partneri Centar za odgoj i obrazovanje Rudolf Steiner Daruvar, Udruga „Maslačak“ Križevci i Grad Daruvar.

Možda vam se svidi