24. Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije

Sudjelovali smo na 24. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije koji se je održao u Križevcima od 11. do 13. studenoga 2022. godine. Na Sajmu smo izložili radove nastale u kreativnim radionicama u poludnevnom boravku. Ova tradicionalna gospodarska manifestacija održava se u organizaciji Koprivničko-križevačke županije, a suorganizatori su Grad Križevci, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Koprivnica, Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije, Udruženje obrtnika Križevci, PORA Regionalna razvojna agencija Koprivničko-križevačke županije, Turistička zajednica Grada Križevaca i Turistička zajednica Koprivničko-križevačke županije. Županija partner ovogodišnjeg Sajma je Varaždinska županija. Hvala svima koji su nas posjetili i podržali naš rad, kao i puno puta do sada.

Možda vam se svidi