Redovna godišnja Skupština

Održali smo godišnju Skupštinu u Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju. Osim redovnih i nominalnih članova Skupštini su prisustvovali i gosti; pročelnica Ureda za zdravstvene i socijalne djelatnosti Koprivničko-križevačke županije gospođa Željka Koluder-Vlahinja, pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada gospodin Mladen Tenodi, predstavnice Centra za socijalnu skrb, Crvenog križa i policije, ravnateljica COOR-a, predstavnici Udruge invalida Križevci, Udruge “Hera” te Kluba “Agata” sa kojima surađujemo. Na dnevnom redu su bila izvješća o radu Udruge i Kluba “Maslačak” za 2013. godinu, financijsko izvješće, izvješće Nadzornog odbora te izvješće o tijeku adaptacije kuće u Gundulićevoj ulici koju je Udruge dobila na korištenje. Sva izvješća su jednoglasno usvojena kao i plan i program rada Udruge i Kluba za 2014. godinu te financijski plan za 2014. godinu. Na kraju Skupštine svim nazočnima su se obratili gosti te čestitali na ostvarenim rezultatima u 2013. godini i zaželjeli uspjeh u daljnjem radu. Nakon službenog dijela uslijedio je “domjenak” za koji su sami članovi pripremili slastice.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Možda vam se svidi