Festival „KLIKni na održivo”

U subotu, 25. rujna 2021. sudjelovali smo na festivalu „KLIKni na održivo” u okviru Europskog tjedana održivog razvoja koji se obilježava od 18. rujna do 9. listopada. Festival je organizirala energetska zadruga KLIK uz podršku Grada Križevaca, a pod pokroviteljstvom Culture Shock festivala i EUKI Living Streets projekta te EIT Climate-KIC inicijative “Gradovi budućnosti jugoistočne Europe”. Europski tjedan održivog razvoja održava se pod motom „Misli globalno, djeluj lokalno“ s ciljem promicanja održivog razvoja u lokalnoj zajednici, regiji, zemlji i Europi. Na festivalu su se održale eko edukativne igre u organizaciji Komunalnog poduzeća Križevci, radionici kuhanja zdrave hrane Ivane Rukavine te su bili izloženi organski i prirodni proizvodi kao i proizvodi lokalnih poduzetnika. Naša Udruga se predstavila sa unikatnim eko torbama koje su izradili Maslačci u kreativnim radionicama kao i lavandom te recikliranim kutijicama za poklon.

Možda vam se svidi