Izlet u Đurđevac

U petak, 14. svibnja 2021. putovali smo u Đurđevac. Nakon više od godinu dana naši Maslačci su išli na izlet. Po dolasku su nas dočekali domaćini iz Udruge “Mali princ” Đurđevac i njihova predsjednica Kristinka Štefan sa kojima smo popili kavu u Starom gradu. Također smo posjetili Đurđevačku Saharu kako bi vidjeli razne životinje, a najviše su nas oduševile deve i mala beba deva. Nakon druženja sa životinjama krenuli smo u šetnju do novo otvorenog Hostela Borik, gdje nas je dočekao ručak i sokovi. Prekrasnu prirodu smo iskoristili kako bi se malo prošetali i popeli na jedinstvene Đurđevačke pijeske. A kakav bi bio izlet bez malo zabave pa nam je gđa. Maša pokazala nekoliko akrobatskih i cirkuskih pokreta. Još jednom zahvaljujemo na pozivu Gradu Đurđevcu koji nas je počastio s kavom i ručkom te Udruzi “Mali princ” Đurđevac koji su nam bili prekrasni domaćini. 🙂🙂🙂

Možda vam se svidi