Sretan ti 769. rođendan Grade

Povodom obilježavanja Dana grada Križevaca 2021. dio Maslačaka je na informatičkoj radionici pripremio kratke video zapise pod nazivom “Moj grad Križevci” kojim su prikazali određeni dio grada i njegova obilježja. Fotografije su nastale tijekom šetnja gradom. Video zapisi su se objavljivali na facebook profilu Udruge tijekom travnja. Tako smo mogli vidjeti video zapise o parku i spomeniku u bivšoj vojarni na Trgu Franje Tuđmana, o Trgu J. J. Strossmayera, o parkovima, o Grkokatoličkoj katedrali i crkvi sv. Ane, o gradskom stadionu i Trgu Antuna Nemčića. Dio Maslačaka se sa voditeljicom fotografirao ispred gradskih znamenitosti te je uz fotografiju bio i kratki opis iste. Tako smo predstavili Gradsku knjižnicu, Sinagogu, Hrvatski dom i kapelu svetog Florijana. Uz video zapise i fotografije i naši članovi su utvrdili svoja znanja te naučili nešto novo o našem gradu.

Možda vam se svidi