Sretna Nova 2021. godina

Stara godina je vrijeme kada se podvlači crta i razmišlja o godini na odlasku. Ova godina je bila u najmanju ruku izazovna. Bili smo suočeni sa novom bolesti o kojoj ništa nismo znali. Nismo znali kako se nositi sa njom, ali smo naučili. Radili smo iako u neizvjesnosti i strahu da se netko ne razboli. Trudili smo se našim Maslačcima pružiti što više koliko su prilike to dozvoljavale.
Nedostajala su nam druženja sa našim prijateljima, ples, pjesma, putovanja, natjecanja, zagrljaji, rođendani… Kad smo mislili da ne može biti gore dogodio se još jači potres od onog u Zagrebu. I opet strepimo, brinemo, suosjećamo sa ljudima u potrebi, šaljemo pomoć…
Ova nas je godina nešto i naučila ili bar podsjetila na to.
Moramo biti sretni sa onim što imamo jer se u trenu može dogoditi suprotno.
U brojnim situacijama smo shvatili da ne možemo sami, da nam treba pomoć.
Nitko ne zna što nas sutra čeka i ne treba previše očekivati da se ne razočarate.
Zato Vam dragi naši prijatelji od srca želimo da iduća 2021. godina bude bolja, da budemo zdravi, veseli, bezbrižniji i da se opet okupe stari prijatelji.
Hvala svima na podršci ove godine! 😊

Možda vam se svidi