Redovna Skupština Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama

U subotu, 13. lipnja 2015. u prostorijama Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama održana je redovna Skupština saveza. Bilo je prisutno ukupno 42 delegata. Ispred naše Udruge prisustvovala je predsjednica gđa. Tamara Premuš. Na Skupštini je prihvaćeno Izvješće o radu za 2014. godinu i Izvješće Nadzornog odbora za 2014.godinu. Prihvaćen je Strateški plan Hrv. saveza za razdoblje od 2015. do 2020. godine. Donesena je odluka da se Saboru predloži donošenje odluke o proglašenju 16. svibnja kao Nacionalnog dana osoba s intelektualnim teškoćama. Nadalje, donesena je odluka o izmijeni i dopuni Statuta Hrv. saveza kojom se postojeći Statut usklađuje s novim Zakonom o udrugama. Predsjednica Hrv. saveza gđa Mirjana Jakovčev imenovana je za likvidatora Hrv. saveza. Usvojen je plan rada i financijski plan za 2015. godinu.

3-1140x641

Možda vam se svidi