Održana redovna godišnja Skupština Udruge

U četvrtak 18.06.2015. održana je redovna godišnja Skupština Udruge. Osim redovnih članova prisustvovali su i gosti: zamjenik gradonačelnika g. Tomislav Katanović, predstavnici udruga, javnih ustanova, voditelji radionica i volonteri. Na Skupštini su jednoglasno usvojena izvješća o radu Udruge i Kluba “Maslačak” za 2014. godinu, izvješće o financijskom poslovanju kao i izvješće Nadzornog odbora za 2014. godinu. Prijedlog programa rada, operativnog plana te financijskog plana pročitala je predsjednica Udruge, a prijedlog programa rada Kluba “Maslačak” voditeljica Kluba Nada Domitrović. Prijedlozi su jednoglasno usvojeni. Skupština je također usvojila novi Statut Udruge koji je usklađen sa Zakonom o udrugama (NN br.74/2014). Jedna od točaka dnevnog reda bila je i prijedlog novog naziva Udruge koji je također usvojen te glasi: Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji “Maslačak” Križevci, a skraćeni naziv je Udruga “Maslačak” Križevci. Izabran je i likvidator, što je novost u Zakonu o udrugama, a to je gđa.Tamara Premuš. Na kraju su se Skupštini obratili g. Tomislav Katanović, gospođa Marina Švagelj Jažić, g. Mario Stančić i gospođa Marija Prodan. Svi su čestitali na rezultatima u 2014. godini, pozvali na suradnju i zaželjeli uspjeh u daljnjem radu. Predsjednica je zahvalila svima koji su na bilo koji način pridonijeli radu Udruge u 2014. godini. Nakon službenog dijela svi prisutni su se okrijepili kolačima i slancima koje su pripremili članovi Kluba “Maslačak” uz svoje voditeljice.

IMAG2867unnamedIMAG2871

Možda vam se svidi