Obilježavanje 10. godišnjice Udruge Srce

Predstavnice naše Udruge gđa. Nada Domitrović i njezina kćer Ivana te gđa. Dragica Kirin prisustvovale su 12.06.2015. na obilježavanje desete godišnjice Udruge Srce iz Sv.Ivana Zeline. Susret je započeo Misom zahvalnicom u Crkvi Sv. Ivana Krstitelja, a predvodio ju je vlč. Mijo Posavec. U svojoj homiliji istaknuo je posebnost ove svečanosti i Mise zahvalnice koja se održavala upravo na blagdan Presvetog Srca Isusova u kojem kršćani kroz povijest i danas prepoznavaju bezuvjetnu ljubav i milosrđe. Svojim riječima o ljubavi nadovezao se i na Udrugu, njene članove i sve koji brinu o poboljšanju položaja u društvu onih slabih i malenih kojima je pomoć potrebna. Nakon mise zaputili smo se u dvoranu Ivana gdje je bila upriličena svečana večera sa prigodnim programom. U sklopu svečanog programa bio je prikazan prigodni film o radu Udruge te predstavljena monografija o Udruzi Srce pripremljena posebno za ovu prigodu.

55826a09810b3 55826a6dcae67 55826be9b9e49

Možda vam se svidi