Obrtnički i gospodarski sajam

Sudjelovali smo i ove godine na 17. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko – križevačke županije 07. – 09.11.2014. Na našem izlagačkom prostoru posjetitelji su mogli vidjeti što su sve članovi Udruge i Kluba “Maslačak” izrađivali u kreativnim radionicama sa voditeljicom aktivnosti Martinom Benjak i voditeljicom kreativne radionice Kristinom Vuković. Također je tu bilo rukotvorina koje su napravili naši vrijedni roditelji, udomitelji i volonteri. Tako je tu bilo uporabnih i ukrasnih predmeta od raznih materijala kao što su: jastuci, torbe, oslikane čaše, ručni radovi, ukrasi za božićno drvce, slike, gobleni i još puno toga. Za vrijeme trajanja sajma na “štandu” su dežurali članovi udruge i volonteri. Naša Udruga tradicionalno, već nekoliko godina, sudjeluje na Obrtničkom sajmu i svake godine je to prilika da se posjetitelji upoznaju sa našim radom. Hvala svima koji su svojim dobrovoljnim prilozima podržali naš rad.   OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Možda vam se svidi