Jesenska priča

U organizaciji Turističke zajednice Grada Križevaca održana je manifestacija “Jesenska priča – Dan kruha i plodova jeseni”. Mi smo i ove godine rado sudjelovali. Na našem štandu je bilo raznih proizvoda koje smosami vrijedno pripremili uz malu pomoć voditeljice i roditelja: pita od jabuka, štrudla od jabuka, razna slana peciva, kruh i pletenice. Na ovoj manifestaciji su sudjelovali gradski vrtići, škole, udruge i Učenički dom koji su također izložili svoje proizvode. “Jesenska priča” je održana u prostorima Komunalnog poduzeća Križevci. Na zadovoljstvo svih izlagača došlo je puno posjetitelja koji su degustirali slane i slatke proizvode. Zamjenik gradonačelnika Tomislav Katanović pozdravio je sve zaslužne za organizaciju manifestacije i ostale okupljene građane, te pohvalio proizvode, dok je prije same degustacije župnik sv. Ane, Stjepan Soviček blagoslovio jela. Na brojnim stolovima mogli smo kušati i razgledati izložbe kruha, pekarskih proizvoda, peciva, kolača, plodova jeseni i svega ostalog što su djeca pripremila uz pomoć svojih roditelja, baka i ostalih ukućana. Održan je i prigodni program, te prezentacija svakog štanda.

plakat_jesenska_prica_2014_to

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Možda vam se svidi