Donacija tvrtke Lidl Hrvatska

U četvrtak 16.listopada 2014. našoj Udruzi je dodijeljena donacija u vrijednosti 5.000,00 kn, kroz program “Više za zajednicu” koji provodi tvrtka Lidl Hrvatska koju nam je uručio predstavnik tvrtke Lidl gdin. Ivan Stepić. Zahvaljujući našoj prijateljici Ani Vitanović djelatnici Lidla u Križevcima, koja nas je predložila, stigla nam je donacija koja se sastoji od proizvoda koji će nam jako dobro doći u svakodnevnim aktivnostima, od raznih namirnica do sredstava za čišćenje. U programu sudjeluju svi zaposlenici tvtke , njih oko 1.700, iz svih trgovina Lidl-a na području Hrvatske tako što predlažu potencijalne primatelje donacija u sredinama u kojima žive i rade i koje najbolje poznaju. Zaposlenici daju svoje prijedloge, a nakon toga stručno Lidl-ovo Povjerenstvo donosi odluku o tome kome će pomoći, pri čemu prednost imaju udruge i ustanove koje se bave dobrobiti i zdravljem djece te koje svojim radom i zalaganjem doprinose društvenoj zajednici. Tako će i ove godine, prema riječima gospodina Ivana Stepić, biti podijeljeno 80-tak donacija. Naši članovi odmah su se primili posla i od dijela dobivenih namirnica ispekli kroasane kojima smo se svi zajedno počastili. Zahvaljujemo se još jednom tvtki Lidl Hrvatska i gđi. Ani Vitanović.