Zelena oaza Kluba “Maslačak”

Uspješno je realizirana građanska inicijativa “Zelena oaza Kluba Maslačak” financirana od strane Regionalne zaklade Zamah. Inicijativu smo proveli u razdoblju od 01.03.2013. – 31.05.2013. u suradnji sa Srednjom gospodarskom školom Križevci. Voditeljica projekta je bila Martina Benjak, a voditeljica učenika gospodarske škole prof. Verka Filipović. Cilj inicijative je bio urediti zapuštenu zelenu površinu iza kuće u Gundulićevoj ulici koju je Udruga dobila od grada na korištenje. Tijekom inicijative smo posadili voćke, povrće , odnosno napravili vrt sa trinaest gredica te posadili nešto cvijeća. Na završnom druženju prisustvovali su naši članovi, učenici, profesori te ravnatelj gospodarske škole. Svi zajedno smo obišli našu “Zelenu oazu”, a svim sudionicima su podijeljene zahvalnice za sudjelovanje u ovoj inicijativi.100_6425 100_6473

zamah_logo

Možda vam se svidi