20 godina Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva

Predsjednica Udruge Tamara Premuš sudjelovala je u ponedjeljak, 6. studenoga 2023., na obilježavanju 20. godišnjice Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva. Svečanost je održana u Smaragdnoj dvorani hotela Esplanade u Zagrebu. Na svečanosti su sudjelovali i predstavnici međunarodnih institucija, tijela državne uprave, lokalne i regionalne samouprave te brojnih organizacija civilnog društva. Okupljenima su se obratili brojni uzvanici, gosti kao i upraviteljica Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva gospođa Cvjetana Plavša-Matić. Prikazan je i film “Ljudi za ljude” koji je sadržavao svjedočanstva osoba kojima je kroz organizacije civilnog društva Nacionalna zaklada promijenila život na bolje. Udruga “Maslačak” Križevci je korisnica Institucionalne podrške 2023.-2025. Svečanost je završila nastupom dječjeg zbora “Zvjezdice” uz pjesmu “Kad bi svi”.

Možda vam se svidi