Udruga “Maslačak” Križevci potpisala dva vrijedna ugovora

U zadnjih nekoliko dana primili smo dva jako važna dokumenta. Prvi je Ugovor o financiranju institucionalne podrške od strane Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva od 1.1.2023. do 31.12.2025. Institucionalnom podrškom u iduće tri godine smo osigurali sredstva za tzv. hladni pogon udruge, a koji uključuje plaću zaposlenice zadužene za administrativne, knjigovodstvene i uredske poslove, režije, opremu i ostale troškove uredskog poslovanja. Na natječaj se prijavilo puno udruga pa smo jako sretni i ponosni što smo uspjeli dobiti ovu podršku. Drugi ugovor je za financiranje projekta “Zajedno za bolje sutra” od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih. Partner na ovom projektu nam je Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci. 2023. godina će zasigurno biti puna izazova, ali uz ova dva ugovora će ih biti lakše prevladati. Ovi ugovori također osiguravaju kontinuitet rada što je jedan od naših ciljeva.