Međunarodni dan osoba s invaliditetom

U petak, 2. prosinca smo u našoj Udruzi obilježili vrlo važan dan, a to je Međunarodni dan osoba s invaliditetom koji se službeno obilježava danas, 03. prosinca kako bi se istaknula važnost ravnopravnog sudjelovanja osoba s invaliditetom u društvu te kako bi se ostvarila njihova jednakost u ostvarivanju ljudskih prava. Osobe s invaliditetom se svakodnevno suočavaju s nizom prepreka koje mogu ograničiti njihov život u većoj ili manjoj mjeri ovisno u kakvom društvu žive. Naša udruga stoga ulaže mnogo truda kako bi unaprijedila kvalitetu života osoba s invaliditetom jer su važan dio naše zajednice. To su hrabre osobe, velikog srca koje zaslužuju ravnopravnost, dostojanstvo i poštovanje svakog čovjeka. Zato im danas čestitamo njihov dan te im ovim putem pružamo podršku za svu dosadašnju i buduću borbu kroz koju prolaze. ❤️❤️

Možda vam se svidi