“I mi to možemo-pokaži što znaš”

U nedjelju, 28. kolovoza 2022. sudjelovali smo na susretu udruga pod nazivom “I mi to možemo – pokaži što znaš” povodom ludbreške Svete nedjelje na poziv prijatelja iz Ludbreškog sunca. Tom smo prigodom u Svetištu Predragocjene Krvi Kristove pohodili pobožnost Križnoga puta i prisustvovali na svečanom misnom slavlju predvođenom vlč. Leonardom Šardijem iz Varaždina. Naši domaćini u “Kući Sunca” u Globočevcu pod pokroviteljstvom grada Ludbrega lijepo su nas ugostili, a nakon ručka smo u programu izveli “Meksički ples u kišno popodne” (Marija Gavrana). Druženje smo kroz pjesmu i ples nastavili sa članovima udruga iz Ludbrega, Novog Marofa, Sv. Ivana Zeline, Đurđevca, Koprivnice, OSIT-a Međimurske županije i Slavonskog Broda. Na kraju smo se našoj dragoj gospođi Ruži Zlatar na gostoprimstvu zahvalili, te se u kasnijim poslijepodnevnim satima kombijem udruge sretno kući vratili. Lijepo je bilo sresti prijatelje nakon dužeg vremena.

Možda vam se svidi