11. Sportski susreti udruga osoba s intelektualnim teškoćama

U subotu 14. svibnja 2022. zaputili smo se u Zagorje, odnosno u Đurmanec nedaleko Krapine. Naša Davorka, Luka i Dario sudjelovali su na 11. Sportskom susretu udruga koje je organizirao Hrvatski savez udruga osoba s intelektualnim teškoćama u suradnji s Udrugom osoba s intelektualnim teškoćama Krapina. Ovaj susret provodi se u sklopu trogodišnjeg programa (2020.-2023.) Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku pod nazivom “Kvalitetna edukacija udruga – put u nove izazove III”. Uspjeh na natjecanju je bio više od očekivanog, vratili smo se kući sa čak tri pehara: 1. Prvo mjesto u disciplini “nošenje loptice u žlici ” 2. Treće mjesto u disciplini “bacanje loptice u koš” 3. Treće mjesto u disciplini “Štafeta a kvačicama” Sretni smo i ponosni na naše pobjednike 🏅🥇 Hvala domaćinima na gostoprimstvu i svima na lijepo provedenom danu. 😊

Možda vam se svidi