Edukacija u okviru EU projekta PLAN

U okviru EU projekta naziva UP.02.2.2.06,0451: PLAN – Planned Lifetime Assistance Network Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I održano je predavanje u prostorima koprivničkog centra za Socijalnu skrb od 15. – 17. studenog 2021. godine. Nositelj projekta je Udruga “Kamenčići” iz Šibenika dok je Udruga “Latice” Koprivnica partner na projektu, ujedno i organizator ovog predavanja. Cilj održane edukacije je jačanje kompetencija stručnjaka u radu s osobama s intelektualnim teškoćama s područja Koprivničko-križevačke županije. Sudjelovali su zaposlenici koprivničkog i križevačkog Centra za socijalnu skrb te zaposlenici Udruge “Mali princ” Đurđevac i Udruge “Latice” Koprivnica kao i zaposlenice naše Udruge. Predavanje je održala mr. sc. Mirjana Jakovčev, predsjednica Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama, ujedno i predsjednica Udruge “Regoč” Slavonski brod.

Možda vam se svidi