Član Udruge “Maslačak” Križevci polufinalist na gastro natjecanju “Amorova žlica”- za društvo jednakosti

U nedjelju, 7. studenoga 2021. član Udruge “Maslačak” Križevci, Dario Plavec nastupio je u polufinalu gastro natjecanja “Amorova žlica” – za društvo jednakosti u Hotelu Kaj u Mariji Bistrici. Polufinalisti su pripremali nedjeljni ručak od 3 slijeda i koktel pred žirijem u kojem su bili chef Tomislav Špiček, višestruko nagrađivani profesionalni barmen Saša Lovrenščak i vlasnica medičarsko-svjećarske radnje “Zozolly” Vlasta Hubicki. Dario Plavec je jela pripremao u paru sa natjecateljem iz Udruge “Bolje sutra” iz Koprivnice, a pripremali su: kremasti rižoto s koprivom kao predjelo, pileće medaljone sa njokima od koprive i kremom od buče kao glavno jelo i kolač od koprive sa umakom od koprive. Još predstoji nekoliko polufinalnih natjecanja pa će se vidjeti tko od natjecatelja ulazi u finale, ali i polufinale je za Darija Plaveca veliki uspjeh. Gastro natjecanje „Amorova žlica” – za društvo jednakosti, nacionalni je projekt udruge UNUO. Ponosni smo na svoje članove koji iz dana u dan pomiču svoje granice uz manju ili veću podršku. 

Možda vam se svidi