Realizirana prva godina trogodišnjeg programa

Sa 31.5.2021. završila je prva godina provedbe našeg drugog trogodišnjeg programa. Program Poludnevni boravak je financiran sredstvima Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike te sufinanciran sredstvima Grada Križevaca i Koprivničko-križevačke županije. Bilo je vrlo izazovno organizirati i realizirati ono što smo planirali uz pridržavanje dobro poznatih epidemioloških mjera. Sve je bilo lakše dolaskom lijepog vremena kada smo mogli biti vani, na svježem zraku. Brojne aktivnosti smo proveli kroz godinu dana, osim nama dragih druženja i susreta sa dragim prijateljima iz drugih udruga. Nadamo se da ćemo se do kraja programa ponovo veseliti sa prijateljima. Jedna od aktivnosti u poludnevnom boravku je i informatička radionica kroz koju su naši Maslačci puno toga naučili uz voditelja Marka. 🙂 Osim aktivnosti svakodnevnog života koje se provode uz voditeljice Martinu i Danijelu te uz podršku osobnih asistenata Jasne, Vatroslava, Valentine, Marine, Ljiljane i Tajane provode se i druge: likovno-terapijske aktivnosti, sportske aktivnosti, radionice samozastupanja, psihološka podrška, kulinarstvo i vrtlarstvo. Nadamo se i daljnjoj uspješnoj provedbi.

Možda vam se svidi