Rad Udruge “Maslačak” Križevci u vrijeme epidemije

Dragi članovi, suradnici i prijatelji Udruge “Maslačak” Križevci iako nas je situacija sa epidemijom COVID-19 sve pomalo iznenadila, vrijedna ekipa iz Udruge “Maslačak” i nadalje želi biti na raspolaganju svojim članovima. Prema preporukama nadležnih institucija donijeli smo Odluku da naše zaposlenice rade od kuće, ali to ne znači da se manje radi. Rad se i dalje odvija kontinuirano pogotovo na pripremi edukativnih materijala i zadataka za korisnike, komunikaciju sa njima preko društvenih mreža ili mobitela. Pišu se novi projekti, ali obavljaju i administrativni i knjigovodstveni poslovi. Naše voditeljice također održavaju red u kući i oko nje kako bi uredna dočekala povratak korisnika. Kako izgleda rad naših Maslačaka na daljinu uz zadatke koje su im priredile voditeljice i što sve rade uz podršku i pomoć roditelja može se vidjeti na slikicama. 🙂

Možda vam se svidi