Redovna godišnja Skupština Udruge

U četvrtak, 19. prosinca 2019. u Restoranu “Vojarna” u Križevcima održali smo redovnu godišnju skupštinu. Na skupštini smo prezentirali izvješće o radu u 2019. godini, financijsko izvješće te izvješće Nadzornog odbora. Predsjednica Udruge Tamara Premuš i voditeljica Kluba “Maslačak” Nada Domitrović predložile su program rada Udruge, Kluba kao i prijedlog operativnog i financijskog plana za 2020. godinu. Izvješća kao i svi prijedlozi programa su jednoglasno usvojeni. Skupštini su nazočili članovi i volonteri Udruge, predstavnici ustanova s kojima Udruga godinama uspješno surađuje, saborski zastupnik Branko Hrg, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvene i socijalne djelatnosti Koprivničko-križevačke županije Željka Koluder Vlahinja i pročelnik Upravnog odjela za odgoj, obrazovanje, kulturu, socijalnu skrb, sport, nacionalne manjine i turizam grada Križevaca Sandro Novosel koji su čestitali na uspješnom radu u 2019. godini te pozvali i na daljnju suradnju. Nakon radnog dijela sjednice, prigodni program priredili su Maslačci te svima nazočnima zaželjeli sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini.

Možda vam se svidi