Izlet u Gornju Stubicu

U okviru projekta “Zajedno možemo više” koji financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Koprivničko-križevačka županija te aktivnosti Poludnevnog boravka organizirali smo jednodnevni izlet u Hrvatsko Zagorje. Putovali smo u Gornju Stubicu i Terme Jezerčica u četvrtak, 22. kolovoza 2019. Dolaskom u Gornju Stubicu posjetili smo Muzej seljačkih buna te spomenik Matiji Gubecu kako bi naučili nešto iz naše povijesti. Za nas je održana i zanimljiva radionica o vitezovima. Nakon posjeta muzeju i spomeniku vrijeme smo proveli u toplicama uz pratnju voditeljice plivanja. Ovim izletom uspješno smo priveli još jedan projekt kraju i ostvarili zacrtane ciljeve.

izlet 1

izlet 2

izlet 3

izlet 4

izlet 5

izlet 6

izlet 7

izlet 8

izlet 9

izlet 10

izlet 11

Možda vam se svidi