Završna konferencija projekta “Zajedno možemo više”

U petak, 23. kolovoza 2019. u kući u Gundulićevoj ulici održana je završna konferencija projekta “Zajedno možemo više”, čiji je Udruga bila nositelj uz partnere Osnovnu školu Ljudevita Modeca Križevci i Gimnaziju Ivana Zakmardija Dijankovečkog Križevci. Projekt je financiran sredstvima Ministarstva znanosti i obrazovanja i Koprivničko-križevačke županije. Opći cilj projekta je bio pružiti podršku u povećanju kvalitete života i socijalne uključenosti djece i mladih s teškoćama u razvoju u lokalnoj zajednici. Specifični ciljevi su bili kroz suradničko usvajanje znanja i vještina unaprijediti njihove životne vještine; poticati kreativnost i stvaralaštvo i razviti svijest o važnosti bavljenja sportom te uključivanje volontera. Prigodnim riječima, pohvalama i pozivom na daljnju suradnju prisutnima su se obratili Željka Koluder Vlahinja, pročelnica županijskog Upravnog odjela za zdravstveno-socijalne djelatnosti, Dražen Bokan, ravnatelj OŠ Ljudevita Modeca Križevci, Mladen Tenodi, viši savjetnik za odgoj, obrazovanje, kulturu, tehničku kulturu i sport pri Gradu Križevcima te Dario Car iz Centra za mlade Križevci. Nakon konferencije uslijedilo je domjenak koji su pripremili članovi Udruge.

Konf 1

konf 2

konf 3

konfe 4

konf 5

konf 6

konf 7

konf 8

konf 9

konf 10

konf 11

konf 12

konf 13

konf 14

konf 15

konf 16

konf 17

Možda vam se svidi