Posjet Zračnoj luci “Franjo Tuđman”

U okviru Poludnevnog boravka koji financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku te sufinancira Grad Križevci i Koprivničko-križevačka županija u utorak, 7. svibnja 2019. posjetili smo Zračnu luku Franjo Tuđman u Zagrebu. Simpatična voditeljica Petra nas je upoznala sa time što sve treba napraviti prije leta avionom (kupiti kartu, proći sigurnosnu provjeru, što se može, što ne unositi u avion, da li se životinje mogu prevoziti avionom, koja je razlika između putničkog i teretnog aviona…). Da li ste znali da u najveći avion stane 400 putnika?! Vidjeli smo slijetanje i polijetanje aviona te gdje se podiže prtljaga. Bilo je vrlo zanimljivo, a sreli smo i neke poznate osobe (Gospodin Savršeni ). Na povratku smo ručali u Klijeti Obitelji Bunčić u Dugom Selu te uživali u lijepom prirodnom okruženju. Vidjeli smo i domaće životinje. Na putu je bilo i sunca i oblaka, ali smo se lijepo proveli. 

autobus  zračna luka terminal

 

 

 

 

 

avion   kod prtljagesilazak sa lifta

 

 

 

 

 

parkić   vanikavica

Možda vam se svidi