Susret udruga u Virju

U srijedu, 8. svibnja 2019. sudjelovali smo, već tradicionalno na susretu udruga koji je organizirala Udruga Mali princ iz Đurđevca. Ovog puta je druženje prijateljskih udruga održano u Virju u prekrasnom prirodnom ambijentu, a osim domaćina i nas sudjelovali su i dragi prijatelji iz Ludbrega, Zeline, Novog Marofa, Bjelovara, Daruvara i Koprivnice. Nakon pozdravnog govora predsjednice Kristinke Štefan, uslijedile su igra na otvorenom, zatim šetnja uz jezero i ples. Nakon ručka opet ples, pjesma i dobro raspoloženje. Bilo je jako lijepo vidjeti drage ljude, podijeliti iskustva, stisnuti ruku prijatelju uz puno, puno pozitivne energije na jednom mjestu!! Bilo nam je odlično!! Hvala Malom princu na pozivu i organizaciji i ostaloj ekipi na nezaboravnom danu.

igre  igre 2 krug

 

 

 

 

 

 

žlica  medalje  predsjednice

 

 

 

 

 

Mario  ples rućnik

Možda vam se svidi