Konferencija “Zapošljavanje osoba s intelektualnim teškoćama na otvorenom tržištu rada”

Predsjednica Udruge Tamara Premuš sudjelovala je 7. ožujka 2019. na konferenciji “Zapošljavanje osoba s intelektualnim teškoćama na otvorenom tržištu rada” u Zagrebu. Konferencija je održana u organizaciji Hrvatskog Saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama. Kroz program konferencije prikazalo se sadašnje stanje zaposlenosti osoba s intelektualnim teškoćama, dosadašnji zakonodavni okvir kao i teškoće pri zapošljavanju. Na konferenciji su sudjelovali predstavnici ministarstava, institucija i ustanova koji su kroz izlaganja prikazali zapošljavanje na otvorenom tržištu rada i alternativne oblike radnih aktivnosti u kooperaciji s gospodarskim subjektima u udrugama članicama Hrvatskog Saveza te susjednih zemalja koje se bave problematikom zapošljavanja osoba s intelektualnim teškoćama.

Zg 1

Zg 3

Zg 2

Zg 4

Zg 5

Zg 6

Možda vam se svidi