Pronađi prijatelja sa Down sindromom

Danas, 21.3. održali smo zanimljivu radionicu kojom smo obilježili Dan osoba s Down sindromom. Našem pozivu “Pronađi prijatelja sa Down sindromom” odazvale su se učenice i pedagoginja iz Učeničkog doma, skupina Bombončići iz Dječjeg vrtića Križevci, članice Kluba “Agata”, ravnateljica CZSS-a Križevci Sanja Jakopović, pročelnik upravnog odjela Sandro Novosel, učenice Gimnazije I.Z. Dijankovečkog, mediji, član KUD-a Prigorje, a prisustvovali su i članovi naše Udruge i roditelji te asistenti, volonteri i voditeljice. Na radionici su se izrađivale slike, crtalo se, ukrašavale pisanice te izrađivale narukvice. Svi zajedno smo osvijestili članove naše zajednice da u Udruzi “Maslačak” imamo 11 osoba sa Down sindromom i da oni trebaju podršku ne samo danas nego svaki dan, što kroz razne aktivnosti u “Maslačku” i svojim obiteljima imaju. Neki su podršku dali i neuparenim čarapama.

Down 1

Down 2

Down 3

Down 4

Down 5

Down 6

Down 7

Down 8

Down 9

Down 10

Možda vam se svidi