Završna konferencija

U petak 25. siječnja 2019. godine u Multimedijskoj dvorani Gradske knjižnice “Franjo Marković” Križevci održali smo konferenciju za medije i javnost. Na konferenciji je predsjednica Udruge Tamara Premuš sve nazočne još jednom podsjetila na tijek humanitarne akcije Udruzi “Maslačak” pomozi da svoj kombi vozi. Bilo je riječi o svim aktivnostima koje su kroz akciju provedene, a na kraju je predsjednica još jednom svima zahvalila koji su na bilo koji način doprinijeli ovoj humanitarnoj akciji. Prigodnim riječima su se obratili Verica Rupčić, predsjednica Povjerenstva za ravnopravnost spolova pri Županijskoj skupštini Koprivničko-križevačke županije, koja je istaknula veliku radost i zadovoljstvo što je Udruga nabavila prijeko potreban kombi, a da je u tom mozaiku svoj doprinos dalo i Povjerenstvo kao i sama Županija. Sandro Novosel, pročelnik Upravnog odjela za odgoj, obrazovanje, kulturu, sport, socijalnu skrb, nacionalne manjine i turizam Grada Križevaca u ime Grada Križevaca uputio je čestitke na uspješno provedenoj akciji uz želje za daljnji uspješni rad. Prigodnim riječima, ali i s preporukom za daljnju suradnju, prisutnima se obratio i Stjepan Peršin, tajnik AMK-a Križevci. Novo kombi vozilo je na kraju blagoslovio župnik župe sv. Ane Križevci preč. Stjepan Soviček.

DSCN6046

20190125_130225

DSCN6049

DSCN6050

DSCN6055

DSCN6056

udruga-maslacak-i-kombi-vozilo23

20190125_133315

Možda vam se svidi