Sveti Nikola

Na Dan svetog Nikole u našoj kućici je bilo jako veselo i puno gostiju koji su stizali od jutra. Prvo su nas posjetili vatrogasci Javne vatrogasne postrojbe Križevci Ivan Matosović i mladi vatrogasac Nikola kojem smo čestitali imendan. Oni su nas već tradicionalno posjetili i darivali. Nakon toga smo primili vrijednu donaciju tvrtki Henkel i KTC d.d., a kao šećer na kraju stigao nam je i sveti Nikola jer smo bili jako dobri. Tvrtke Henkel i KTC nas drugu godinu za redom daruju godišnjom zalihom proizvoda za pranje, čišćenje i higijenu doma. Naše drage goste smo i mi darivali našim rukotvorinama da im ostanu za uspomenu. Hvala i članicama Kluba Agata koje su svetom Nikoli pomogle u izradi čizmica i RED agencija na organizaciji. Dan za pamćenje!
vatrogasac

nikola

nikola 2

Vedran

svi

Nikola 1

nikola 3

nikola 4

Možda vam se svidi