Sportski susret “Zajedno do bolje budućnosti”

U subotu, 17. lipnja 2017. članovi Udruge “Maslačak” Križevci – Dario Plavec, Ivana Šebijan, Davorka Horvat, Vlado Brlečić i Ljubo Brlečić uz pratnju voditeljice Martine Benjak sudjelovali su na sportskom natjecanju u Čakovcu. Sportski susret pod nazivom “Zajedno do bolje budućnosti” organizirala je Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije. Maslačci su se natjecali u 7 disciplina: boćanje, gađanje na gol, pikado, bacanje loptice, kuglanje, trčanje i skok u dalj. Križevčani su osvojili drugo mjesto i srebrnu medalju. Sudjelovale su ekipe iz 10 udruga osoba s intelektualnim teškoćama sjeverozapadne Hrvatske, a članovi Udruge “Maslačak” Križevci sudjeluju već nekoliko godina za redom i uvijek postižu dobre rezultate.
grupna-foto_sportski_susret_cakovec_maslacak

početak-natjecanja_sportski_susret_cakovec_maslacak

lopta-na-gol-2_sportski_susret_cakovec_maslacak

medalje-2_sportski_susret_cakovec_maslacak

Možda vam se svidi