Simpozij “Unapređenje kvalitete života djece s teškoćama u razvoju, mladih osoba s invaliditetom i njihovih obitelji”

Predstavnice Udruge Martina Benjak i Tamara Premuš sudjelovale su na Simpoziju “Unapređenje kvalitete života djece s teškoćama u razvoju, mladih osoba s invaliditetom i njihovih obitelji” u Daruvaru. Obje predstavnice su imale svoje izlaganje, odnosno predstavljanje rada Udruge i aktivnosti u Klubu “Maslačak”. Simpozij je organiziran u sklopu projekta “Još jedan lajk za korak dalje” čiji je nositelj Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom “Korak dalje” Daruvar, a partneri Udruga tjelesnih invalida Bjelovar i Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Križevci. Projekt je financiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta za školsku godinu 2013./2014. te je pri kraju sa realizacijom. Simpoziju su osim predstavnika nositelja projekta i partnera prisustvovali gradonačelnik Grada Daruvara i njegova zamjenica, zamjenica župana Bjelovarsko-bilogorske županije, predstavnice Centra za socijalnu skrb Bjelovar i predstavnici vrtića.

Možda vam se svidi