Dan otvorenih vrata

Dan otvorenih vrata organizirali smo u sklopu projekta “Upoznajte nas i naše mogućnosti” koji financira Regionalna zaklada za lokalni razvoj “Zamah” u 2014. godini. Voditeljica projekta je Martina Benjak. Suradnici u ovom projektu su Srednja gospodarska škola Križevci te Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci. Na početku druženja posjetio nas je zamjenik gradonačelnika gospodin Ivan Vuk, te na taj način u ime Grada podržao naš rad. Učenici obiju škola su sudjelovali u današnjim aktivnostima sa svojim profesorima i mentorima, prof. Verkom Filipović te Mišelom Doskočilom i Borom Petrekom. Učenici Srednje gospodarske škole pripremali su medenjake i sudjelovali u kreativnoj radionici, izrađujući srca od hamer papira. Učenici Srednje škole “Ivan Seljanec”, smjer kuhar i konobar pripremali su nam frapee od voća i povrća. Posjetila nas je i socijalna radnica Kristina Trbuha, ravnateljica Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci Marija Prodan kao i učenici COOR-a. Našem veselom društvu pridružilo se i nekoliko građana koji su bili zainteresiraniupoznati naše članove. Gospođa Jelena Ivšić sa Radio Križevaca je snimila prilog za emisiju “Bolja strana humanost”. Dan otvorenih vrata imat ćemo jednom mjesečno, što je predviđeno projektom. Cilj projekta je uključiti što više mladih ljudi (srednjoškolaca) u naše aktivnosti, razvijati volonterstvo te upoznati što više sugrađana sa našim članovima i onime što oni mogu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA