Svečano uručivanje opreme

Voditeljica Kluba “Maslačak” Nada Domitrović i predsjednica Udruge Tamara Premuš sudjelovale su na svečanosti uručivanja opreme za osobe s posebnim potrebama Gradskoj knjižnici “Franjo Marković” Križevci. Oprema je nabavljena u sklopu projekta “Integracija djece s poteškoćama iz Križevaca i okolice u redovni obrazovni sustav” čiji je nositelj Udruga invalida Križevci. Ravnateljici Gradske knjižnice uručena je oprema za slijepe i slabovidne te za gluhe i nagluhe osobe kao i knjižnična građa prilagođena osobama s posebnim potrebama. U sklopu ove svečanosti održano je i predavanje “Usluge za osobe s posebnim potrebama u narodnim knjižnicama” koje je prezentirala gospođa Dunja Gabrijel, savjetnica za narodne knjižnice i predsjednica Komisije za knjižnične usluge za osobe s posebnim potrebama HKD-a. Uručivanju opreme prisustvovali su predstavnici Grada, škola, dječjih vrtića, udruga i ostalih institucija u gradu.

Možda vam se svidi