“Rana intervencija i rehabilitacija predškolske djece s teškoćama u razvoju”

Održan je uvodni sastanak za projekt “Rana intervencija i rehabilitacija predškolske djece s teškoćama u razvoju” odobren od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta za školsku godinu 2013./2014. u prostorima Udruge.
Nositelj projekta je Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Križevci, a partneri su Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci, Centar za socijalnu skrb Križevci te Dječji vrtić “Čarobna šuma” Križevci. Sastanku su prisustvovali partneri gđa. Kristina Frtalić i gđa. Marija Prodan, te izvoditelji projekta gđa. Kristina Kranjčević (defektolog-rehabitator i specijalist rane intervencije u edukacijskoj rehabilitaciji), ujedno i voditeljica projekta, gđa. Snježana Mergon (prof. TZK) i gdin. Alen Vitanović (defektolog-rehabilitator), također je u projekt uključn i logoped, gdin. Dejan Tišljar, a razgovaralo se o realizaciji projekta. U projekt je uključeno 11-ero djece predškolske dobi s područja Koprivničko -križevačke županije.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Možda vam se svidi